ALPOL - rozwiązania IT sp. z o.o.

(dawniej DobryPłatnik.pl sp. z o.o.)

30-393 Kraków

ul. Babińskiego 69

 

tel: (12) 357-20-02

 

NIP: 6793055073

KRS:0000375256

Kapitał zakładowy:

62.000,00 PLN

Program partnerski

Zapraszamy do współpracy firmy działające w branży IT.

Co możesz zyskać?

  • kompletne narzędzie dla swoich klientów

eWezwanie jest współpracuje z oprogramowaniem dla firm, co pozwoli Ci poszerzyć swoją ofertę i zapewnić swoim klientom kompletne narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem. Twoi klienci nie będą musieli szukać dodatkowych rozwiązań IT gdzie indziej, a Ty zwiększysz swoją przewagę konkurencyjną.

  • prowizję

W ramach współpracy partnerskiej otrzymasz prowizję od każdego pozyskanego przez Ciebie klienta. Wysokość prowizji jest zależna od ilości firm, którym polecisz eWezwanie – 30 % wartości płaconego przez nich abonamentu.

Na dobry początek współpracy proponujemy Ci jeszcze dodatkowy bonus – wystarczy, że polecisz eWezwanie trzem firmom, a otrzymasz także program na własne potrzeby w specjalnym bezpłatnym abonamencie partnerskim.

  • sesję szkoleniową

Zorganizujemy dla Ciebie sesję szkoleniową, która pozwoli Ci na lepsze poznanie możliwości eWezwania. Dzięki temu nie tylko będzie Ci łatwiej pozyskiwać klientów, ale także będziesz w stanie zapewnić swoim kontrahentom pomoc w uruchomieniu programu.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Twoją rolą jest dystrybucja i zachęcanie klientów do korzystania z aplikacji eWezwanie. W ten sposób poszerzysz również swoją ofertę produktową i dostarczysz swoim kontrahentom dodatkowe narzędzie.

Jeśli chcesz z nami współpracować, a zajmujesz się dystrybucją oprogramowania do prowadzenia firmy, które nie jest jeszcze zintegrowane z eWezwaniem – powiedz nam o tym. Na pewno uda nam się znaleźć jakieś rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Zainteresowanych prosimy o kontakt na partnerzy@dobryplatnik.pl.