Case study eWezwanie

Case studies

Automatyczna windykacja w praktyce.

Korzyści

Twoi klienci nie regulują płatności w terminie? Wypróbuj aplikację eWezwanie i miej problem z głowy!

Z eWezwaniem:

dzięki czemu będziesz mógł skupić się na istocie swojego biznesu.


 

Zobacz, w jaki sposób:

  • Zmniejszysz opóźnienia w regulowaniu płatności

Chcesz, by klienci płacili Ci szybciej? Opóźnienia w płatności uniemożliwiają Ci swobodne zarządzanie środkami finansowymi firmy? Ponaglenia do zapłaty, wysyłane przez eWezwanie przypomną Twoim kontrahentom o nieuregulowanych fakturach. Różne formy wezwań pozwolą Ci dostosować proces windykacji do swoich klientów, przez co będzie on bardziej efektywny.
To nie puste słowa – stale analizujemy skuteczność naszych wezwań do zapłaty. Zobacz, jak zmniejsza się opóźnianie płatności u jednego z pierwszych użytkowników eWezwania w miarę wykorzystywania kolejnych metod powiadomień.

  • Oszczędzisz czas i pieniądze

Tracisz dużo pieniędzy, by przypomnieć klientom o fakturach? Korzystając z eWezwania, wyeliminujesz wiele kosztów: Twoi pracownicy będą wykonywać mniej rozmów telefonicznych, zmniejszą się wydatki na obsługę poczty. Oszczędzisz również czas: takie operacje jak napisanie maila, sms-a czy listu potrwają dużo krócej, ponieważ pracownicy będą mogli korzystać z gotowych szablonów i mechanizmów. Nie będą też musieli marnować czasu na szukanie danych kontaktowych do osób odpowiedzialnych za realizowanie płatności u klienta.

Nie prowadzisz jeszcze windykacji? eWezwanie to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie! Już nie musisz poświęcać swoich zasobów, by uzyskać profesjonalną windykację!

  • Podniesiesz skuteczność windykacji

Skuteczność działań Twoich pracowników jest za niska? eWezwanie pozwoli Ci zwiększyć efektywność windykacji! Dlaczego? Ponieważ będzie ona wykonywana regularnie, różnymi metodami, bez potrzeby ingerencji pracowników. Możemy windykować w Twoim imieniu lub wysyłać wiadomości jako eWezwanie, wykorzystując nasze szablony. Ponaglenia przesyłane przez firmę zewnętrzną dodatkowo podnoszą skuteczność windykacji, ponieważ wskazują na większy profesjonalizm Twoich działań.

  • Zmniejszysz zapotrzebowanie na kapitał obrotowy

Twój kapitał obrotowy jest zamrożony w należnościach? Z eWezwaniem szybciej odzyskasz swoje pieniądze, dzięki czemu będziesz mógł zmniejszyć kapitał obrotowy lub wykorzystać go w inny sposób dla rozwoju swojej firmy.

  • Utrzymasz pozytywne relacje z klientami

Obawiasz się, że upominając się o należne Ci pieniądze, pogorszysz swoje stosunki z ważnymi kontrahentami? eWezwanie wyśle powiadomienia do Twoich klientów jako firma trzecia, odpowiedzialna za Twoje finanse. Nie musisz więc martwić się o relacje ze współpracującymi firmami – eWezwanie wykona czarną robotę za Ciebie.

  • Stworzysz własny proces windykacyjny

Jedno ponaglenie to za mało? Zdefiniuj własny proces windykacyjny! Z eWezwaniem sam określasz kolejne etapy windykacji, formę powiadomień i termin wysyłki. Nie musisz pamiętać o tym, by uruchomić następne wezwanie, jeżeli dłużnik dalej ociąga się z płatnością – system zrobi to automatycznie.

Zobacz, jak stworzyć własny proces windykacji >>

  • Odciążysz swoich pracowników

Twoi pracownicy sami przeprowadzają windykację, dzwoniąc do klientów, pisząc maile i wysyłając upomnienia pocztą? Przerzuć te czynności na eWezwanie! Przypomnienia o płatnościach będą się generować same i automatycznie będą wysyłane do Twoich klientów. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za płatności będą mieć dużo mniej pracy, co pozwoli im w tym samym czasie obsłużyć znacznie większą liczbę kontrahentów.

 

Ale przede wszystkim...

  • Zwiększysz płynność finansową Twojej firmy

Wyobraź sobie, że wszyscy Twoi klienci terminowo opłacają faktury... Dzięki temu zawsze wiesz, ile masz pieniędzy na koncie i ile będziesz ich miał w przyszłości. Możesz więc planować strategię firmy z wyprzedzeniem, co pozwala jej rozwijać się coraz szybciej.

Wszystko to możesz osiągnąć dzięki eWezwaniu. Zarejestruj się i sprawdź sam!